Inkomende transfer #2 - Allan Luvovadio

23.04.2019

KRC Gent kon eind maart zijn 2e inkomende transfer voor volgend seizoen realiseren: Allan Luvovadio, een polyvalente aanvaller die al enige tijd meetrainde met de A-kern en overkwam van Sporting Charleroi. Tijd om hen nog even voor te stellen.

Draad terug oppikken ...

Allan Luvovadio (05/05/1996) is een 22-jarige flank aanvaller die zijn opleiding kreeg bij de Karolo's te Charleroi. Hij stootte zelfs door tot de A-kern tot hij afgelopen seizoen een zware blessure opliep. Na een stevige revalidatie vond hij onderdak bij onze club, waar hij hoopt de draad terug op te pikken. Allan trainde al geruime tijd mee met de A-kern en speelde ook mee in de oefengalop tegen HSV Hoek, waar hij een vinnige indruk gaf. Onze club zag zijn potentieel en wil hem verder zien evolueren. Allan kan uitgespeeld worden op positie 7 op 11 en tekende een contract voor 1 seizoen.

We heten Allan en familie van harte welkom bij onze club en wensen hem heel veel succes toe.