Pasta take away op 22 & 23 april.

28.03.2021

Pasta take away ten voordele van de jeugdwerking op donderdag 22 en vrijdag 23 april

Dat 2020 en ook het begin van 2021 een bijzondere periode was, dat hoeven we je niet meer te vertellen. Zowel op als naast het veld moeten we ons aanpassen: onze coördinatoren en trainers proberen binnen de coronamaatregelen die worden opgelegd al onze jeugdspelers toch nog de kans te bieden om zich uit te leven tijdens de trainingen. Maar naast het terrein ligt alles helaas stil: geen wedstrijden, geen supporters langs de zijlijn, maar ook geen gezelligheid in de kantine. Er kunnen ook geen tornooien of andere clubactiviteiten plaatsvinden. Onze clubkas heeft écht nood aan extra inkomsten. In samenwerking met AD Delhaize in Lochristi organiseert onze club een Pasta Take Away op donderdag 22 april en ook op vrijdag 23 april

De pastagerechten, dessert en wijn kunnen op beide dagen worden afgehaald op KRC GENT vanaf 17u30 tot 20u.

Dit zijn de pastagerechten die je kunt bestellen: 

Spaghetti Bolognaise - 11 euro
Spaghetti Carbonara - 11 euro
Spaghetti Veggie - 11 euro
Tagliatelle Scampi Diabolique - 16 euro

 

Voor de liefhebbers van zoet is er ook nog een dessert: 

Chocomousse of Tiramisu - 4 euro

 

Sommige wijnen worden beter met de jaren, maar sommige jaren worden beter met wijn. En dus kun je er ook een fles wijn bij bestellen:

fles witte wijn - 10 euro
fles rode wijn - 12 euro

 

Je kunt alles bestellen en ook meteen afrekenen via onze clubwebshop. https://krcgent.clubwereld.nl/

Denk ook aan de grootouders of andere vrienden of familieleden die jullie blij kunnen maken met een lekker pastagerecht van onze Ratjes. En vergeet niet: vrienden of familie lusten ook graag een dessert of een fles wijn. 

Steun onze jeugdwerking en bestel nu! Bedankt!