Overlijdensbericht Marcel Neirynck.

10.08.2022
Onze club heeft via zijn zoon het overlijden vernomen van één van onze trouwe supporters: Marcel Neirynck. 

Marcel Neirynck was jarenlang een heel trouwe supporter van 'de Racing'. De laatste jaren kon hij vanwege zijn ziekte nog maar weinig aanwezig zijn bij de wedstrijden, maar in Gentbrugge was hij altijd trouw op post. We zullen hem altijd herinneren vanwege zijn sterke emotionele betrokkenheid bij onze club en zijn verbale aanwezigheid, want je voelde in al zijn aanmoedigingen de sterke passie voor het voetbal.

We wensen zijn echtgenote Edith en zijn trotse kinderen veel sterkte. 

De uitvaartplechtigheid vindt plaats op vrijdag 12 augustus om 9u in het crematorium Westlede in Lochristi. Online condoleren kan via: http://www.dezandkorrel.com