Inkomende transfer: Lukas Rommens.

03.09.2023
KRC Gent heeft met de 18-jarige Lukas Rommens nog een inkomende transfer gerealiseerd. De linkerflankspeler wordt uitgeleend door Jong KAA Gent. 

Lukas Rommens (geboortedatum: 17 juni 2005) begon z'n voetballoopbaan bij SK Vinderhoute, om vervolgens z'n jeugdopleiding verder te zetten bij KMSK Deinze en Cercle Brugge. De voorbije drie seizoenen speelde hij voor KAA Gent. Hij is een linkerflankspeler en heeft als troeven: zijn snelheid en technisch vermogen. Dit jaar start hij zijn eerste jaar aan de Hogeschool Gent. Hij is meteen speelgerechtigd. 

Lukas Rommens moet mee het vertrek opvangen van Thomas Van Renterghem. Hij vertrok in laaste instantie nog naar FC Lembeke. We willen Thomas oprecht nog veel succes wensen en bedanken voor zijn inzet bij onze club. 

Van harte welkom bij onze club en veel succes.