Versterking Technische staf: Chris Van Trappen

06.05.2017

KRC Gent stelt zijn nieuwe T2 voor: Chris Van Trappen, een coach die al vele watertjes doorzwommen heeft in alle geledingen van het nationale en provinciale voetbal en zodus over een karrenvracht aan ervaring beschikt. Chris zal de trainersstaf van Jurgen Van Opstaele (T1) en Pascal Martens (KT) vervoegen. Geert De Corte, de huidige T2, wordt volgend seizoen hoofd individueel en talentbegeleiding binnen onze club.

Chris Van Trappen (18/02/1957) is een 60-jarige geboren en getogen Zottegemnaar, die overkomt van KFC Eendracht Zele (Ama-3), waar hij dit seizoen noodgedwongen hoofdcoach was. Als voetballer kwam hij uit voor KSV Sottegem (jeugd en eerste elftal), KSV Oudenaarde, K Olsa Brakel en Borsbeke. Hij leerde knepen van het trainersvak als beloftencoach bij Standaard Wetteren en KAA Gent én ook als (deeltijds) assistent van o.a. Georges Leekens en Trond Sollied bij KAA Gent. Nadien nam hij de taak als hoofdcoach op zich van o.a. Appelterre-Eichem (3j), Lebeke-Aalst (4j), SV Voorde (4j), Rapide Lebbeke, ... ploegen uit de provinciale reeksen. Met SK Lebeke-Aalst proefde hij van het nationale voetbal. Later, in seizoen 2009-2010 was hij werkzaam in 3e klasse bij Sint-Niklaas en recentelijk bij KFC Eendracht Zele (Ama-3). Daar startte hij evenwel als T2, maar moest in het begin van het seizoen noodgedwongen doorschuiven. Chris is woonachtig in Zottegem en werkzaam als labo-assistent. Hij beschikt over een UEFA-A diploma en was ook actief als docent aan de Vlaamse trainersschool.

Wij heten Chris en familie van harte welkom bij onze club en wensen hem alle succes toe.