Transferupdate: defensieve versterking met Zinho Chergui.

05.06.2020

Met Zinho Chergui heeft onze club nog een zeer ervaren defensieve pion binnengehaald met het oog op het nieuwe seizoen. De 36-jarige verdediger was vorig seizoen nog aan de slag bij ASV Geel. 

Sportief manager Eric Ceulemans is tevreden met deze bijkomende transfer: ''We hebben in het geheel een zeer jonge spelerskern en dan is het zowel op als naast het veld interessant als je iemand kunt aanwerven met veel ervaring en leiderschapskwaliteiten. Zinho Chergui is een linksvoetige verdediger en op defensief vlak wilden we graag nog iemand extra. Hij heeft al getoond in het verleden dat hij in de verdediging een belangrijke schakel kan zijn en hij heeft een zeer goede en zuivere passing. De voorbije jaren was hij actief bij onder andere R Antwerp FC, KSV Roeselare, KV Mechelen, RCS Visé en ook HSV Hoek en vorig seizoen heeft hij nog op één na alle wedstrijden gespeeld bij ASV Geel."

In naam van al onze supporters en Racing-vrienden willen we Zinho Chergui hartelijk welkom heten in onze club.