Transfernieuws: 1e nieuwkomer Dean Van den Winckel

15.02.2017

KRC Gent realiseerde afgelopen weekend zijn eerste inkomende transfer. Dean Van den Winckel komt over van SK Londerzeel, vorig jaar nog reeksgenoot, nu in 2e Amateurreeks B.

 

Dean Van den Winckel (31/05/1993) is een 23-jarige linksvoetige verdediger, die uit de voeten kan op de flank, maar de laatste seizoenen bij Londerzeel SK uitgespeeld werd als centrale verdediger. Dean startte op 5-jarige leeftijd bij het plaatselijke Eendracht Winnik. Vandaar maakte hij al snel de overstap naar FC Denderleeuw als 7-jarige. Toen hij tiener werd, werd Dean weggeplukt door RSC Anderlecht waar hij zijn voetbalopleiding genoot t.e.m. de U17. Nadien ging hij de blauwe kleuren van KAA Gent verdedigen voor 2 jaar waar hij dus kennis maakte met Blancke, Van de Geuchte, De Bruycker, .. en met het PGB-stadion. Via de Beloften van Waasland-Beveren kwam hij uiteindelijk bij SK Londerzeel terecht waar hij 4 seizoenen in 3e klasse en 2e Amateur afwerkte. Dean is technisch vaardig en beschikt over een sterke inspeel- en crossbal. SInds enkele jaren woont Dean in Gent, dus op een boogscheut van onze club. Momenteel volgt hij nog opleiding 'Sportverzorging en Personal Coach' in Sint-Niklaas.

We heten Dean en familie van harte welkom bij onze club en wensen hem heel veel succes toe.