Resultaten 2e ronde Croky Cup

07.08.2017

In de tweede ronde wonnen de Ratjes ruim en verdiend met 1-7 van VK Liedekerke. Van onze reeksgenoten eindigde voor KSV Bornem en KFC Mandel United het beker avontuur na 1 speeldag.

Op zaterdag 12 augustus nemen de Ratjes het op verplaatsing op tegen KFC Dessel Sport, een topper uit de 1e Amateurreeks, die afgelopen net na kampioen KFCO Beerschot-Wilrijk eindigde.

Bij eventuele kwalificatie speelt KRC Gent de week daarna op zondag 20 augustus in de vierde ronde thuis tegen de winnaar van het duel KSK Hasselt - Francs Borains. 

Stel dat we daar als winnaar uitkomen dan wacht in de vijfde ronde een verplaatsing tegen wellicht Lommel SK (het vroegere Lommel United), dat nu zal strijden tegen FC Gullegem. Indien de Ratjes deze 5e wedstrijd winnend afsluiten, wacht een afspraak met een eerste- of 2e klasser.

 

Resultaten 2e ronde

De volledige uitslag van de 2e ronde is hieronder terug te vinden.

113. Waterloo - Tienen    1 - 4

114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1

115. RC Lauwe - RFC de Liège    1 - 4

116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1

117. Durbuy - Balen    1 - 0

118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1

119. Stekene - Hasselt    0 - 2

120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0

121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3

122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0

123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3

124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1

125. URSL Visé - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4

126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2

127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1

128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6

129. Walhain - Westkapelle     4 - 0

130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4

131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6

132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1

133. Zele - Bocholt    1 - 4

134. Turnhout - Beloeil    3 - 0

135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0

136. HO Bierbeek - Solières Sport    2 - 1

137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1

138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3

139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7

140. RAAL La Louvière - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7

141. La Calamine - Grimbergen    -

142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4

143. Chastre - Harelbeke    1 - 3

144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1

145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0

146. Helson Hechteren - La Louvière-Centre     0 - 2

147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2

148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5

149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0

150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1

151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4

152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3

153. Hades - Bambrugge    0 - 1

154. KM Torhout - Assesse    9 - 0

155. Spy - Cappellen    0 - 3

156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4

157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9

158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5

159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0

160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3

161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 ( winnaar tegen KSV Oudenaarde )

162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1

163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1

164. Franc Borains - Herstal    5 - 1

165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5

166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2

167. Solrézienne - Walem    0 - 0  pen 4-2

168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2

169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0

170. RFC Huy - UCE de Liège    2 - 0

171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2

172. Tollembeek - Molignée    0 - 4

173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2

174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5

175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3

176. Sint-Job - Biesen    2 - 3

177. Tervant - Givry    2 - 5

178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0

179. Herentals - Gedinnois   7 - 0

180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9

181. Betekom - Verlaine    1 - 0

182. Bertrix - Wervik    0 - 1

183. Aische - Anderlues    0 - 1

184. Richelle - Nismes    2 - 0

185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6

186. RFC Tournai - Termien    1 - 3

187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5

188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2

189. Weywertz - Jambes    7 - 0

190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5

191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1

192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0

 

Programma Ronde 3

Het programma van de 3e ronde kan je hieronder bekijken.

193. Eendracht Aalst - KM Torhout

194. Tilleur - Deinze

195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing

196. KSK Heist - Zelzate

197. Solréziènne - Geel

198. Dessel Sport - RC Gent

199. Dender - Biesen

200. Givry - Berchem Sport

201. VW Hamme - Zwevezele

202. Spouwen-Mopertingen - Knokke

203. HO Bierbeek - Oosterzonen

204. Bocholt - Chatelet-Farciennes

205. Patro Eisden - La Louvière-entre

206. Lommel United - Gullegem

207. Jong Lede - KSV Oudenaarde

208. Rupel-Boom - Virton

209. Durbuy - Hamoir

210. Wingene - Ronse

211. RFC de Liège - Zwarte Leeuw

212. RWD Molenbeek - Londerzeel

213. Eppegem - Temse

214. Sint-Lenaarts - Herentals

215. Wijgmaal - Cappellen

216. Onhaye - Betekom

217. Acren-Leesines - Westhoek

218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen

219. Houtvenne - Menen

220. Harelbeke - Ol. Charleroi

221. Duffel - Tamines

222. Mormont - Tienen

223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet

224. Robur - GR Katelijne

225. Aywaille - RFC Huy

226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem

227. Waremme - Walhain

228. Anderlues - Turnhout

229. Oostkamp - Lebbeke

230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois

231. Tempo Overijse - Vlijtingen

232. Peruwelz FC - Termien

233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles

234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk

235. KFC Diest - Pepingen-Halle

236. Wervik - Ninove

237. Albert Quevy-Mons - Molignée

238. Richelle - bambrugge

239. Hasselt - Franc Borains

240. Weywertz - La Calamine of Grimbergen