Indy Van Volsem naar FC Sint-Joris Sleidinge

07.02.2021
Indy Van Volsem verlaat onze club en heeft een akkoord bereikt met FC Sint-Joris Sleidinge uit eerste provinciale. 

Indy Van Volsem heeft een groot deel van zijn jeugdopleiding gekregen bij onze club, de voorbije twee seizoenen maakte hij ook al deel uit van onze A-kern en kon hij toch al regelmatig speelminuten meepikken, maar nu wil hij graag z'n vleugels uitslaan.

Sportief manager Eric Ceulemans: "Indy is een clubspeler die al sinds zijn 12 jaar aan de slag was bij onze Ratjes. We zijn blij dat we een jong talent als Indy hier een goeie opleiding hebben kunnen geven in onze jeugdwerking. De voorbije twee seizoenen heeft hij ook al volop kunnen meedraaien in onze A-kern en heeft hij zich verder kunnen ontwikkelen. We wensen hem dan ook alle succes bij zijn nieuwe club."