Eric Ceulemans: "A-kern volgend seizoen krijgt vorm.''

21.01.2021
Maandag beslist Voetbal Vlaanderen of het amateurvoetbal definitief zal worden stopgezet. Al ziet het er niet naar uit dat het afwerken van één speelronde nog tot de mogelijkheden behoort. Hopelijk is er wel nog perspectief voor het jeugdvoetbal. Ondertussen werkt sportief manager Eric Ceulemans volop aan de samenstelling van de A-kern voor volgend seizoen. Tien spelers hebben ondertussen hun overeenkomst met 1 jaar verlengd. Ook trainer Jannes Tant blijft, samen met zijn technische staf, aan de slag bij onze Ratjes. 

Sportief manager Eric Ceulemans"Het coronavirus heeft het verloop van het voetbalseizoen opnieuw stevig gedwarsboomd. We kunnen daar over jammeren, maar dat helpt ons niet vooruit. Dat de coronacrisis ook bij de werking van onze club een grote impact heeft, dat spreekt voor zich. We zien heel wat inkomsten wegvallen en dat betekent dat we meer dan ooit de lijn willen doortrekken van de voorbije jaren: we hadden al een goed uitgebalanceerde A-kern en die willen we graag zoveel mogelijk samenhouden en verder willen we ook blijven inzetten op onze talentvolle jongeren, die ook al hebben getoond dat ze potentieel hebben. Tien spelers hebben ondertussen hun contract verlengd, volgende week komt de rest van de kern aan bod. Ook de technische staf blijft aan boord en dat stemt ons zeer tevreden. De coronacrisis vraagt van iedereen aanpassingen, maar onze spelers en technische staf begrijpen dat onze club dan vooral realisme wil prediken. In de gesprekken was al snel duidelijk dat ze zich hier goed voelen en dat ze dan ook graag hun overeenkomst willen verlengen. Ik hoop binnenkort het volledige plaatje voor volgend seizoen rond te hebben, maar we zijn op goede weg om opnieuw een competitieve kern bij elkaar te krijgen die geen mal figuur zal slaan in Tweede Nationale.''

Deze spelers hebben ondertussen hun overeenkomst met één jaar verlengd: 

- Victor Vankerkhoven
- Justin Pieters
- Joran Triest
- Kevin Hebbelinck
- Stef De Backer
- Brian Vercruysse
- Matties Volckaert
- Samuel Davies
- Raf Leemans
- Matthias Wyngaert