Croky Cup .. uitslagen Ronde 2 en programma Ronde 3

08.08.2018

De 2e ronde van de Croky Cup werd afgelopen weekend afgehandeld. Voor het eerst kwamen onze reeksgenoten aan het werk en die deden dat zeer goed. Enkel Londerzeel SK is al uitgebekerd, na thuisverlies tegen Termien. Bekijk hieronder de resultaten en zie hoe de regio ploegen het er van af brachten.

 

In de derde ronde, intrede 1e amatuerclubs, op zondag 12 augustus ontvangen de Ratjes het Luikse UCE Liège, dat het Antwerpse Geel KSAV St Dimpna Geel versloeg met 2-0.

Bij eventuele kwalificatie speelt KRC Gent de week daarna op zondag 19 augustus in de 4e ronde uit tegen de winnaar van het duel RES Couvin-Mariembourg (AMA-2) of Stade Brainois (HEN-1). 

 

Resultaten 2e ronde

Reeksgenoten staan in het vet. Mogelijke tegenstanders zijn onderlijnd.

113.  Aalter - Waterloo   2 - 0

114.  Ethe-Belmont - Acren-Lessines   0 - 1

115.  Marloie - Pepingen-Halle    1 - 1   pen  3-5

116.  La Calamine - BX Brussels    0 - 2

117.  RC Mechelen - Herkol   3 - 0

118.  KFC Lille - Hades-Hasselt     3 - 4

119.  Bilzen-Waltwilder - Grand-Leez    4 - 0

120.  Daring Huvo Jeuk - Zwarte Leeuw    1 - 4

121.  Sint-Eloois-Winkel - Sartoise    8 - 0

122.  URSL Visé - Wevelgem    3 - 1

123.  Namur-Fosses - Olmen   5 - 1

124.  Couvin-Mariembourg - Frameries    4 - 0

125.  Wavre Sports - Melsbroek   2 - 0

126.  Weywertz - Ostiches-Ath    0 - 3

127.  Solières - Rhisnes    5 - 0

128.  Sint-Niklaas - Chevetogne    6 - 0

129.  Wijgmaal - Lyra-Lierse   3 - 2

130.  Kobbegem - Jong Zulte   1 - 1  pen 3-4

131.  Albert Quevy-Mons - Verlaine    3 - 1

132.  Adegem - Lochristi       1 - 4

133.  Hasselt - Hoeilaart    1 - 1  pen  4-5

134.  Heusy - Woluwe-Zaventem    1 - 4

135.  Ciney - Stockay-Warfusée    2 - 3

136.  Rebecquoise - RFC Tournai     3 - 2

137.  Cappellen - FCB Sprimont     2 - 0

138.  Givry - Stekene   2 - 0

139.  Lebbeke - Diegem Sport    1 - 1  pen 8-9

140.  Menen - Dendermonde   4 - 0

141.  Aywaille - Merelbeke   2 - 3

142.  Monceau - RAAL La Louvière    1 - 1  pen   4-2

143.  Le Roeulx - Waremme    0 - 1

144.  Aubel - Steenbeek-Beverst    1 - 0

145.  Wolvertem-Merchtem - Anderlecht SCB   3 - 0

146.  Bullange - Zepperen-Brustem   1 - 1  pen  2-4

147.  Champlonaise - Witgoor Dessel    0 - 2

148.  Duffel - Anderlues   3 - 0

149.  Wetteren - La Louvière-Centre   2 - 2  pen  9-10

150.  Floreffe - Temse   0 - 1

151.  FC Tilleur - Loyers   4 - 3

152.  Stockel - Walhain    1 - 1   pen  11-10

153.  's Gravenwezel-Schilde - Dikkelvenne   1 - 3

154.  City Pirates Antwerpen - Huldenberg   1 - 1  pen  4-2

155.  Houtvenne - Aarschot    2 - 0

156.  UCE Liège - St-Dimpna Geel    2 - 0

157.  Spouwen-Mopertingen - Torhout   0 - 0   pen  5-4

158.  Heur-Tongeren - Kampenhout    2 - 0

159.  Wingene - Taminoise   2 - 0

160.  Ganshoren - Bocholt    5 - 1

161.  Westhoek - Zwevezele    1 - 1  pen  4-3

162.  Vosselaar - RC Waregem    6 - 0

163.  Bree-Beek - RC Gent    2 - 3

164.  Tempo Overijse - Hechtel     6 - 1

165.  Herenelderen - Elene-Grotenberge   1 - 3

166.  Longlier - Léopold FC      1 - 5  

167.  Betekom - Houdeng   3 - 2

168.  Ninove - Olsa Brakel   0 - 2

169.  Hoogstraten - HO Bierbeek   2 - 0

170.  Franc Borains - RCS Brainois   2 - 1

171.  Wervik - Wépion   2 - 1

172.  Herentals - RFC Meux    0 - 1

173.  HO Kalken - De Kempen   2 - 4

174.  VW Hamme - Mormont   5 - 0

175.  Londerzeel - Termien    1 - 2

176.  Nijlen - RC Lauwe    1 - 0

177.  Wellen - Diest    4 - 4   pen  4-2

178.  Durbuy - Bambrugge   1 - 1  pen  4-5

179.  Rochfortoise - Ronse   3 - 7

180.  Schriek - Ol. Charleroi    1 - 2

181.  Helson Helchteren - Ternesse Wommelgem    0 - 1

182.  Saint-Léger - Zelzate    4 - 4  pen  4-3

183.  Stade Brainois - Onhaye    0 - 0  pen  4-2

184.  Hamoir - Deerlijk Sport   4 - 1

185.  Eppegem - KVV Ardennen   1 - 1   pen   6-4

186.  Tienen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 2

187.  Gullegem - Melsele   1 - 0

188.  Sint-Lenaarts - Sparta Petegem   0 - 2

189.  Villers La Ville - Turnhout    0 - 0  pen  3 - 0

190.  Harelbeke - Oostnieuwkerke    2 - 0

191.  WS Lauwe - Berchem Sport   1 - 4

192. Patro Maasmechelen - Kontich    3 - 0

 

Programma 3e ronde (weekend 12 augustus)

Intrede clubs uit eerste amateurklasse.

193.  Deinze - BX Brussels

194.  Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem

195.  Dikkelvenne - Sint-Niklaas   ( zaterdag 19.30 uur )

196.  Waremme - Harelbeke   ( zaterdag 20 uur )

197.  Rebecquoise - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 20 uur )

198.  Acren-Lessines - Stockay-Warfusée

199.  Zepperen-Brustem - Jong Zulte

200.  URSL Visé - Hoogstraten

201.  RC Gent - UCE Liège

202.  Hoeilaart - Ol. Charleroi

203.  Cappellen - Binzen Waltwilder    ( zaterdag 19.30 uur )

204.  Spouwen-Mopertingen - Ganshoren   ( zaterdag 19.30 uur )

205.  Wavre Sports - Virton

206.  Givry - Wingene

207.  FC Seraing - Sint-Eloois-Winkel

208.  Menen - Wervik

209.  RFC de Liège - Stockel

210.  Elene-Grotenberge - Duffel

211.  Termien - Betekom

212.  Ronse - Berchem Sport

213.  Albert Quevy-Mons - Vosselaar

214.  Westhoek - Monceau

215.  Chatelet-Farciennes - Lochristi    ( zaterdag 18 uur )

216.  Dessel Sport - Diegem Sport

217.  Ostiches-Ath - Solières

218.  Patro Maasmechelen - Tessenderlo    ( zaterdag 20 uur )

219.  Zwarte Leeuw - KSK Heist    ( zaterdag 19.30 uur )

220.  Saint-Léger - Olsa Brakel

221.  De Kempen - Witgoor Dessel    ( zaterdag 20 uur )

222.  Bambrugge - La Louvière-Centre

223.  RWD Molenbeek - Pepingen-Halle   ( zaterdag 19.30 uur )

224.  Couvin-Mariembourg - Stade Brainois

225.  KSV Oudenaarde - Léopold FC

226.  VW Hamme - Dender

227.  Merelbeke - Namur-Fosses

228.  Eendracht Aalst - Hades-Hasselt

229.  Wellen - Aalter

230.  Aubel - Woluwe-Zaventem

231.  Rupel-Boom - Ternesse Wommelgem

232.  Nijlen - RC Mechelen

233.  Temse - Wolvertem-Merchtem

234.  Gullegem - Heur-Tongeren

235.  Knokke - Eppegem

236.  Lierse-Kempenzonen - Franc Borains   ( zaterdag 20 uur )

237.  Geel - FC Tilleur   ( zaterdag 20 uur )

238.  Houtvenne - Villers La Ville

239.  RFC Meux - Tempo Overijse

240.  Wijgmaal - Hamoir